Telefon Alarmowy - Ratownictwo wodne:
__ 503 901 320 ____ 516 205 025 __

Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy pionierską firmą która jako pierwsza w polsce w roku 1990 rozpoczęła komercyjną działalność usługową w zakresie ratownictwa wodnego na pływalniach.

Początkowo była to działalność sezonowa która z czasem przekształciła się całoroczną działalność usługową. Jako pionierzy musieliśmy pokonać wiele piętrzących się przed nami trudności które stawały nam na drodze a było pod górkę i to bardzo. Jednak duża determinacja i wola połączenia pracy z hobby, pozwoliły nam je pokonać i przekonać wszystkich, że tego typu działalność nie jest zarezerwowana wyłącznie dla struktur WOPR.

W chwili obecnej nasza firma wykonuje usługi w zakresie ratownictwa wodnego obsługując między innymi:

  • aquaparki
  • kryte i odkryte pływalnie
  • kąpieliska
  • pływalnie zlokalizowane w obiektach hotelowych
  • imprezy plenerowe
  • patrolowanie z udziałem szybkiej lodzi motorowej rzek na zlecenie samorządów
  • wspomagamy i współpracujemy ze służbami ratunkowymi na terenie Dolnego Śląska podczas powodzi.Ponadto prowadzimy grupowe i indywidualne kursy nauki plywania, zajecia w wodzie z osobami niepełnosprawnymi, zajęcia szkolne. Miesięcznie wykonujemy około 500 lekcji nauki plywania w róznych formach. Pracujemy z doskonale wyszkolona kadrą ratowników i instruktorów pływania, którzy łącząc prace z pasją wykonują swoje obowiązki na najwyższym poziomie. Osoby które chciały by dołączyć do nas a nie psiadają jeszcze uprawnień ratownika zapraszamy na organizowane przez nas wspólnie z wopr kursy ratownika w stopniu młodszego ratownika i ratownika wopr.


Drodzy państwo, podejmując z nami współpracę będziecie mogli jeszcze bardziej się skoncetrować na funkcjonowaniu pływalni, jako firma profesjonalna jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej i przejmujemy pełną odpowiedzialność w zakresie usług które wykonujemy.

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy że nasze ceny są bardzo konkurencyjne!!!